Pear, yalnızca davetlilerin katılabildiği tanıtım günü çevrimiçi yılını düzenledi; İşte kaçırmış olabileceğiniz şeyler

Pear, yalnızca davetlilerin katılabildiği tanıtım günü çevrimiçi yılını düzenledi; İşte kaçırmış olabileceğiniz şeyler


ArmutBaşlangıcından bu yana, firmanın iyi durumda olduğunu düşünen VC'lerin dikkatini çeken Kaliforniya merkezli tohum aşaması girişim şirketi olan sekiz yaşındaki Palo Alto, yeni doğan yeteneklere göz, bu haftanın başlarında yedinci yıllık demo gününü düzenledi ve sanal iken, girişimlerden biri üst düzey bir girişim firmasından bir ön protokol imzaladı.

Geri kalanınıza küçük bir fikir vermek için, aşağıda genel hatlarıyla sunulan tüm girişimler hakkında biraz bilgi verilmiştir:


  1. ) AccessBell

Ne yapar: Kurumsal iş akışları için video konferans platformu

İnternet sitesi: accessbell.com

Kurucular: Martin Aguinis (CEO), Josh Payne (COO), Kamil Ali (CTO)

Satış konuşması: Video, işletmelerin müşterileri ve ortaklarıyla şirket içinde ve dışında iletişim kurmasının önde gelen yollarından biri olarak ortaya çıktı. Zoom ve WebEx gibi mevcut video konferans araçları bağımsız videolar için harikadır ancak kendi ekosistemlerine sahiptirler ve binlerce kurumsal iş akışına entegre olmazlar. Bu, Agora ve Twilio gibi entegre olan API araçlarının, özelleştirmek ve bakımını yapmak için geliştirici ekiplerinden manuel çalışma gerektirdiği anlamına gelir. AccessBell, Zoom'un ölçeklenebilirliği ve güvenilirliğinin yanı sıra Twilio'nun özelleştirilebilirliği ve entegrasyonlarını düşük kod entegrasyonunda ve kodsuz genişletilebilir özelleştirme platformunda sağlamayı amaçlamaktadır.

Takımın peşinde olduğu ve büyümesi beklenen büyük bir pazar 8.6 milyar $ 2027'ye kadar. AccessBell'i test etmek isteyen kullanıcılar için şu anda maliyet, ana bilgisayar başına aylık 27 ABD dolarıdır.


2.) FarmRaise

Ne işe yarar: Çiftçilerin sürdürülebilir çiftlikler oluşturmaları ve geçim kaynaklarını iyileştirmeleri için finansal fırsatları ortaya çıkarın.

İnternet sitesi: farmraise.com

Kurucular: Jayce Hafner (CEO), Sami Tellatin (COO), Albert Abedi (Ürün)

Satış konuşması: Amerikan çiftliklerinin yarısından fazlası, çiftliklerini iyileştirmenin ve kârlı hale gelmenin yollarını belirlemek için ihtiyaç duydukları araçlara veya bant genişliğine sahip değil. Girişimin API'si, çiftçilerin banka hesaplarına bağlanır ve burada algoritması, çiftliklerin mali durumunu değerlendiren bir "çiftlik okuması" sağlamak için finansal bilgileri değerlendirir. Daha sonra, müşterilerinin çiftliklerini nasıl iyileştireceklerine dair temiz finansal bilgiler ve öneriler sağlamak ve ayrıca puanlarını iyileştirmek için çiftçileri sermayeye bağlamak için çiftlik verilerini düzenli olarak izler. (Örneğin, bir çiftliğin belirli sürdürülebilirlik uygulamalarına yatırım yapması önerilebilir.)

Nihayetinde fikir, elde ettiği ayrıntılı içgörüleri kullanmak ve bunları riskten korunma fonlarına, eyalet hükümetlerine ve gelecek olanlarla daha iyi ilgilenmek isteyen diğer birimlere satmaktır – gıda güvenliği veya iklim değişiklikleri konusunda.


3.) Devamı

Ne yapar: Tamponlardan başlayarak yaşamın temel ürünlerini yeniden tasarlar.

İnternet sitesi: thesequelisbetter.com

Kurucular: Greta Meyer (CEO), Amanda Calabrese (İşletme Müdürü)

Saha: Stanford'dan öğrenci sporcular tarafından kurulan Sequel, 10 kadından ilk olarak 1931'de (bir erkek tarafından) tasarlanan tamponlara güvenmiyor. Lola gibi yeni markaların akılda kalıcı markaları ve yeni malzemeleri var, ancak eski ürünlerden bile daha kötü performans gösteriyorlar. Sequel bunun yerine akışkanlar mekaniğine ve özellikle yavaşlayan akış hızlarına odaklandı, bu nedenle "toplantı odası" ya da "stadyum" da olsun, tampon dolmadan sızmaz. Şirket, halihazırda patent başvurusunda bulunduğunu ve üretici ortaklarını güvence altına aldığını ve ürünün tüketicilerin doğrudan web sitesinden ve diğer mağazalardan gelecek yıl satın almasını beklediğini söyledi.


4.) Arayüz Bio

Ne yapar: Mikropları, metabolitleri ve terapötik yanıtı karakterize etmek için Stanford'da yıllarca süren araştırmalara dayanan yüksek verimli bir boru hattıyla mikrobiyomun terapötik potansiyelini açığa çıkarmak.

Kurucular: Will Van Treuren, Hannah Wastyk

Adım: Mikrobiyom, kalp hastalığı, böbrek hastalığı, karaciğer hastalığı ve kanser dahil çok çeşitli insan hastalıklarında önemli bir rol oynar. Aslında, Interface'in kurucuları – her ikisi de doktora – mikrobiyomdan etkilenen hastalıkların Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ilk 10 ölüm nedeninin dördünden sorumlu olduğunu söylüyor. Peki, mikrobiyomdan yararlanarak terapötikleri tanımlama fırsatını nasıl daha iyi değerlendirebilirler? Şey, bunu "Metabolitleri ve onların bağışıklık fenotiplerini karakterize etmek için yüksek hızlı boru hattı ”. Bu, dünyanın en büyük mikrobiyom aracılı kimya veri tabanını geliştirerek oluşturacaklar ve daha sonra yeni tedavilere yol açabilecek potansiyel metabolitleri tarayacak.


5.) Grip

Ne yapar: Gryps, bina ve tesis sahiplerine belge merkezli bilgilere hızlı, zenginleştirilmiş ve kalıcı erişim sağlayan ortak bir bilgi katmanı oluşturmak için inşaat bilgi silolarıyla mücadele ediyor.

İnternet sitesi: gryps.io

Kurucular: Cesaret Salama, Amir Tasbihi

Saha: İnşaat sektörünün muazzam boyutu ve karmaşıklığı, inşaat süreçlerinin çeşitli yönlerine hitap eden her türlü yazılım ve hizmetin ortaya çıkmasına neden olmuş, bu da veri ve belgelerin birçok silo araçlarına yayılmasına neden olmuştur. Gryps, tüm inşaat merkezli araçların bıraktığı yerden devam ettiğini söylüyor: Bir inşaat işinin sonunda projelerin teslimini almak ve tesis sahiplerinin, yatırım yapan bir platform aracılığıyla gelecekteki projeleri yürütmek, yenilemek veya inşa etmek için ihtiyaç duydukları tüm bilgileri sağlamak çeşitli inşaat araçlarından gelen veriler, gömülü bilgileri madencilik yapar, ardından sahibi merkezli iş akışları aracılığıyla operasyonel erişim sağlar.


6.) Expedock

Ne yapar: AI Destekli Freight Forwarder çözümlerinden başlayarak tedarik zinciri işletmeleri için otomasyon altyapısı.

İnternet sitesi: expedock.com

Kurucular: King Alandy Dy (CEO), Jeff Tan (COO), Rui Aguiar (CTO)

Satış noktası: Freight Forwarders, gönderen ve alıcı coğrafyalarının her iki tarafındaki tüm yerel kuruluşlar için mali işler, onaylar ve kağıt işleri dahil olmak üzere nakliye konteynırlarının tüm lojistiği ile ilgilenir, ancak bu yerel kuruluşlarla iletişim genellikle yapılandırılmamış veriler aracılığıyla yapılır. formlar, belgeler ve e-postalar ve daha sonra operasyon giderlerinin% 60'ına kadar yiyebilir. Expedock, yapılandırılmamış verilerin işlenmesini ve çeşitli yerel ortaklara ve hükümet sistemlerine girilmesini dijitalleştirerek ve otomatikleştirerek, "döngü içinde huan" AI yazılım hizmeti dahil olmak üzere, nakliye endüstrisini dönüştürmeyi hedefliyor.


7.) Aydınlatmak

Ne yapar: Övgü paylaşmanın yeni bir yolu

İnternet sitesi: illumenotes.com

Kurucular: Sohale Sizar (CEO), Phil Armor (Mühendislik), Maxine Stern (Tasarım)

Adım: İnsanlara teşekkür etme süreci sürtüşmelerle doludur. Kağıt kartlar satın alınmalı, imzalanmalı, dağıtılmalıdır; Facebook'ta selamlar sadece bu kadar önemli. Illume kullanarak, ekipler ve bireyler uygulamasını indirebilir veya Slack'te bir araya gelebilir ve özelleştirilmiş, özel ve aynı zamanda paylaşılabilir bir not oluşturabilir. Yeni ortaya çıkan girişim, bir kartın genellikle 10 katılımcıya sahip olduğunu söylüyor; işletmelerden kullanıcı başına ayda 3 dolar alıyor, görünüşte diğerlerinin yanı sıra satış ekipleri de bunları kullanabiliyor.


8.) Quansa

Ne yapar: Quansa, Latin Amerikalı işçilerin mali yaşamlarını işveren temelli mali bakım yoluyla iyileştirir

İnternet sitesi: quansa.io

Kurucular: Gonzalo Blanco, Mafalda Barros

Saha: Latin Amerika'da çalışanların% 40'ı mali sorunlar nedeniyle geçtiğimiz 12 ayda işi kaçırdı. Quansa, yazılımını kullanan işverenlerin yardımıyla finansal olarak doğru yola girmelerine yardımcı olmak istiyor. çalışanlarının bordro verilerini bankalar, fintech'ler ve diğer finans kurumlarıyla ilişkilendirin.

Firma, rakamlarda güç olduğunu söylüyor. Örneğin, işverenleri aracılığıyla daha fazla müşteriyi borç verenlere yönlendirerek, bu çalışanlar sonuçta diğer şeylerin yanı sıra daha ucuz araba kredilerine erişebilmelidir.


9.) Gündem AI

Ne yapar: Spotlight, PII ve diğer hassas iş verilerine erişimi tanımlamak, anonimleştirmek ve bunlara erişimi yönetmek için NLP tekniklerini kullanarak hassas müşteri bilgilerini bir yükten varlığa dönüştürür.

İnternet sitesi: hellospotlight.com

Kurucu: Austin Osborne (CEO)

Saha: GDPR ve CCPA gibi veri gizliliği mevzuatı, şirketlerin para cezaları, davalar ve olumsuz medya kapsamı riskleri nedeniyle artık müşteri verilerini işlerini yürütmek için kullanamayacakları bir dönem yaratıyor. Kişisel verilerin kötüye kullanımına ilişkin bu davalar milyarlarca dolara ulaşabilir ve sonuçlanması yıllar alabilir. Spotlight’ın yazılımı, API'ler aracılığıyla mevcut veri depolama motorlarına bağlanır ve bir şirketin ağında bir ara yazılım olarak çalışır. Gelişmiş NLP ve OCR teknikleriyle, yapılandırılmamış verilerdeki hassas bilgileri algılayabildiğini, birden çok tür anonimleştirme gerçekleştirebildiğini ve derin bir erişim kontrol katmanı sağlayabildiğini söylüyor.


10.) Bennu

Ne yapar: Bennu, yönetim iletişimi döngüsünü kapatır

İnternet sitesi: bennu.io

Kurucu: Brenda Jin (CEO)

Saha: Günümüzün iş iletişimi formlar, e-posta, Slack ve dokümanlar aracılığıyla yapılmaktadır; zaman çizelgeleri doğal değil. Bennu, çalışanların önemli yönetim görüşmelerine saatler değil saniyeler içinde hazırlanmalarına yardımcı olmak için entegrasyonları ve akıllı konu önerilerini kullanan iletişim döngüleri ile sorunu çözmeye çalışıyor.


11.) Başucu kitabı

Ne yapar: Başucu Kitabı, ekibiniz, müşterileriniz ve daha fazlasıyla herhangi bir süreci oluşturmak, yürütmek ve izlemek için basit bir sistemle tekrarlanabilir iş akışlarınızdaki insan koordinasyonunu otomatikleştirir.

İnternet sitesi: startplaybook.com

Kurucular: Alkarim Lalani (CEO), Blaise Bradley (CTO)

Satış konuşması: İster her hafta 20 saatlik çalışandan zaman kartları topluyor olun, ister 30 müşteri işe alımını yönetiyor olun, e-posta yoluyla insanlar arasında tekrar eden iş akışlarını koordine ediyor ve bunu e-tablolar üzerinden takip ediyorsunuz. Başucu Kitabı, müşterilerinin herhangi bir iş akışını modellemesine olanak tanıyan değişkenler ve koşullu mantık gibi programlama kavramlarını alarak geniş ölçekte insanlar arasındaki iş akışlarını koordine ettiğini ve tümünün herkesin iş akışlarını dakikalar içinde oluşturmasına olanak tanıyan bir arayüzde paketlendiğini söylüyor.


12.) Haziran Anneliği

Ne yapar: Yaşamın en önemli geçişleri için toplum temelli bakım.

İnternet sitesi: junemotherhood.com

Kurucular: Tina Beilinson (CEO), Julia Cole (İşletme Müdürü), Sophia Richter (CPO)

Saha: June, merkezinde toplum bulunan anne sağlığına odaklanan dijital bir sağlık şirketidir. Diyabet yönetimi için bir Livongo gibi, June, eşler arası desteği teşvik eden haftalık programlar ve sosyal ağlar da dahil olmak üzere sonuçları iyileştirmek ve maliyetleri düşürmek için paylaşılan randevular, eşler arası destek ve bilişsel davranışçı terapi hakkındaki en son araştırmaları birleştiriyor.


13.) Wagr

Ne yapar: Herkese dostça bir bahis için meydan okuyun.

İnternet sitesi: wagr.us

Kurucular: Mario Malavé (CEO), Eliana Eskinazi (CPO)

Saha: Wagr, spor hayranlarının akranlarıyla sosyal, adil ve basit bir şekilde bahis oynamasına izin verecek. Bir bahis göndermek de sadece üç adım gerektirir: bir takım seçin, bir miktar belirleyin ve gönderin. Wagr doğru oranları belirler ve parayı yönetir.

Kullanıcılar arkadaşlarına meydan okuyabilir, grupları başlatabilir, liderlik tablolarını takip edebilir ve diğerlerinin neye bahis oynadığını görebilir, böylece stadyumda bir arada olmasalar bile bağlı hissederler. Müşteriler, platformu kendilerine bir eşleşme bulmak için kullandıklarında bir komisyon öderler, ancak arkadaşlarına karşı bahis oynamak ücretsizdir. Plan, önce Tennessee'de yaşamak ve oradan dışarı doğru yayılmak.


14.) Federato

Ne yapar: Yeni bir risk çağı için istihbarat

İnternet sitesi: federato.ai

Kurucular: Will Ross (CEO), William Steenbergen (CTO)

Adım: Sigorta şirketleri, doğal afetlerin hacmi ve ciddiyeti artmaya devam ederken, risk birikimlerini yönetmek için mücadele ediyor. Reasürans, en büyük sigortacıların bazılarının 600 milyon $ artı tek çeyrek zararlarını reasürans hariç tutması nedeniyle artık güvenilir bir geri döndürmez durdurucu değildir.

Federato, sigortacıları daha iyi bir portföy dengesine yönlendirmek için portföy genelinde dinamik optimizasyonu kullanan bir sigortacı iş akışı oluşturuyor. Yazılım, aktüerlerin ve portföy analistlerinin, belirli bir zamanda "bir sonraki en iyi eylemi" anlamalarına yardımcı olmak için ön saflardaki sigortacıların ellerine yüksek düzeyde risk analizi yapmalarına olanak tanır.


15.) rePurpose Global

Ne yapar: Her boyuttaki tüketici markasının plastik nötr hale gelmesine yardımcı olacak plastik bir kredi platformu

İnternet sitesi: business.repurpose.global

Kurucular: Svanika Balasubramanian (CEO), Aditya Siroya (CIO), Peter Wang Hjemdahl (CMO

Adım: Dünyanın her yerindeki tüketiciler, işletmelerin 3,8 milyon pound'u birkaç dakikada bir çevreye sızan plastik atıkları ortadan kaldırmak için harekete geçmesini talep ediyor. Yine de markalar denerken bile, alternatifler çevre için genellikle çok pahalı veya daha kötüdür. Bu başlangıç ​​sayesinde bir marka, belirli bir miktardaki plastiği kaldırmayı taahhüt edebilir ve bu daha sonra yeni şirketin yerel su yönetimi ortakları tarafından kaldırılır ve marka adına geri dönüştürülür (amaç, sürecin belirli standartlara uygun olduğunu doğrulayarak). Başlangıç, bu plastik kredi pazarını yönetirken sağlıklı bir marjı koruyabileceğini ve nihai vizyonunun "şirketlerin sosyal, ekonomik ve çevresel etki yaratması için tek durak noktası" haline gelmek olduğunu söylüyor.


16.) Merdiven

Ne yapar: Yeni nesil için profesyonel bir topluluk platformu

İnternet sitesi: ladder.io

Kurucular: Akshaya Dinesh (CEO), Andrew Tan

Teklif: LinkedIn berbat, herkes bundan nefret ediyor. Merdiven (ticari marka ihlali olabilir savaş önünde) ağlar yerine topluluk etrafında bir platform oluşturuyor. Buradaki fikir, kullanıcıların kendi sektörlerinde ve ilgi alanlarındaki rollerinde benzer fikirlere sahip bireylerle topluluklara katılmayı seçmesidir. Nişanlandıklarında, AMA'lara endüstri uzmanlarıyla katılabilir, fırsatları paylaşabilir ve 1: 1 görüşmeler yapabilirler.

Uzun vadeli 'hendek', kullanıcılardan topladığı ve LinkedIn'den kullanıcı başına daha fazla gelir elde edebileceğini düşündüğü verilerdir. (Bu arada, takımı Salı günü demo gününü canlı olarak izleyen bir firma ile bir dönem cetveli imzalamış olan başlangıç.)


Exporta

Nasıl çalışır: Exporta, Latin Amerika'daki tedarikçileri Kuzey Amerika'daki alıcılarla buluşturan bir B2B toptan satış pazarı inşa etmektedir.

İnternet sitesi: exporta.io

Kurucular: Pierre Thys (CEO), Robert Monaco (Başkan)

Saha: ABD şu anda Latin Amerika'dan Çin'den daha fazla ithalat yapıyor, ancak LatAm kaynak kullanımı parçalanmış ve manuel olarak kalıyor. Exporta, LatAm tedarikçilerini, daha hızlı geri dönüş süreleri ve daha şeffaf üretim ilişkileri arayan ABD'li alıcılarla eşleştiren, teknoloji destekli bir platforma getirmek için yerinde ilişkiler kurar.


Üzerinden

Ne yapar: Via, şirketlerin yeni ülkelerde kendi merkezlerindeymiş gibi kendi ekiplerini kurmalarına yardımcı olur.

İnternet sitesi: via.work

Kurucular: Maite Diez-Canedo, Itziar Diez-Canedo

Satış konuşması: Yeni bir ülkede bir takım kurmak çok karmaşıktır. Şirketlerin yerel kuruluşlara, sözleşmelere, maaş bordrosuna, sosyal haklara, muhasebeye, vergiye, uyumluluğa ihtiyacı var ve liste uzayıp gidiyor. Via, şirketlerin kendi adına ekipleri yasal olarak istihdam etmesi ve yerel sözleşmeleri, maaş bordrolarını ve avantajları tek bir platformda entegre etmeleri için yerel kuruluşlardan yararlanarak yeni ülkelerde kendi ekiplerini hızlı ve uyumlu bir şekilde oluşturmalarına olanak tanır. Via, yerel işe alma ekosistemine bağlanarak, müşterileri için tüm ağır işleri hallediyor, hatta 48 saat içinde ve geleneksel alternatiflere göre daha az masrafla bir ekip kurmayı vaat ediyor. (Halihazırda faaliyete geçtiğini söylediği Kanada ve Meksika'da çalışan başına aylık 600 ABD doları ücret alıyor.)