"Fallout Shelter" en son yazılım güncellemesinde Tesla arcade oyununa katıldı


Yaklaşık bir yıl önce Bethesda Games'in direktörü Todd Howard şirketin “Fallout BarınağıTesla ekranlarına oyun gelecekti. İlk kez sürücü platformunda not edilen 2020.20 yazılım güncellemesi ile geldi. Teslascope.

Fallout Shelter, araç park halindeyken sürücülerin video oyunları oynamasını sağlayan araç içi bir özellik olan Tesla’ın Arcade'sine katılan en yeni ve daha modern oyunlardan biridir. 2048'e katılıyor, Atari en Süper Koparma, Cuphead, Stardew Vadisi, Füze Komutanlığı, Asteroitler, Lunar Lander ve Kırkayak. Arcade aynı zamanda yeni geliştirilmiş (daha zor anlamına gelir) tavla oyunu ve satranç içerir.

Oyunu ekleyen 2020.20 yazılım güncellemesi, diğer bazı geliştirmelerle birlikte, bu muhabirin araba yolundaki Model 3 de dahil olmak üzere henüz tüm Tesla araçlarına ulaşmadı (bu araç, tavla ve yeniden tasarlanmış bir Tesla Toybox).

Ancak, YouTube kanal barındırıcısı JuliansRandomProject onu alan ve Fallout'a ve araçta nasıl çalıştığını gösteren bir video yayınlayan şanslı birkaç kişiden biriydi. Yol gösterisi ayrıca keşfetti ve aşağıda gömülü olan JuliansRandomProject videosunu paylaştı.

Fallout Shelter, yazılım güncellemesindeki yeni özelliklerden sadece biridir. Direksiyona bazı işlevler eklendi, böylece sahipler Netflix'i ve diğer videoları (parktayken) akışını sağlayan özellik olan Tiyatro Modunda video oynatmayı duraklatmak ve atlamak için geçiş kontrollerini kullanabilirler.

Tesla ayrıca şarkı kaydetmenizi sağlayan Trax'ı da geliştirdi. Trax artık bir parçadaki notları düzenlemenize ve ince ayar yapmanıza olanak tanıyan bir piyano rulosu görünümü içeriyor.